A Fejér Megyei Diáksport Egyesület által alapított
FEJÉR MEGYE DIÁKSPORTJÁÉRT
elismeréseket a következő személyek kapták:

2017.

Bogár Pál, Székesfehérvári Bory Jenő Általános Iskola Testnevelő tanár Borostyán Lajos, Székesfehérvári SZC I. István Szakgimnáziuma Testnevelő tanár Gerse Ferenc, Sárszentágotai Általános Iskola Igazgató, Testnevelő tanár Halász Tímea, Székesfehérvári SZC Árpád Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája Testnevelő tanár Kiss Józsefné, Rácalmási Jankovich Miklós Általános Iskola Testnevelő tanár Lengyel Katalin, Székesfehérvári Németh László Általános Iskola Testnevelő tanár Riederné Csonka Loretta, Mór, Szent Erzsébet Római Katolikus Általános Iskola Testnevelő tanár Surányi Károlyné, Székesfehérvári István Király Általános Iskola Testnevelő tanár Szabó Balázs, Kislángi Tamási Áron Általános Iskola Testnevelő tanár Vajda Balázs, Mezőszentgyörgyi Eötvös Károly Általános Iskola Testnevelő tanár

2016.

Benkéné Juhász Márta, Baracs, Széchenyi Zsigmond Általános Iskola Testnevelő tanár
Farkasné Szagri Zsuzsanna Testnevelő tanár (Posztumusz jelleggel)
Fodorné Tóth Mária, Székesfehérvár, Talentum Református Általános Iskola Testnevelő tanár
Krauszné Wittner Judit, Móri Radnóti Miklós Általános Iskola Tanítónő
Müller Csaba, Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium Testnevelő tanár
Őze Tibor, Csóri Mátyás Király Általános Iskola Testnevelő tanár
Próderné Pálinkó Szilvia, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium Testnevelő tanár
Sárköziné Kovács Katalin, Sárbogárd nyugdíjas Testnevelő tanár,
Sulyok Attila, Felcsút, Endresz György Általános Iskola Testnevelő tanár
Szűcs Ákos, Dunaújvárosi SZC Hild József Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája Testnevelő tanár

2015.

Nagy Lászlóné, Székesfehérvár, Diáksport gazdasági vezető
Barabás László, Székesfehérvár, Nyugalmazott sportszakmai tanácsadó
Borsó Tamás, Székesfehérvár, Zentai úti Általános Iskola Testnevelő tanár
Gyolcsos Ferenc, Székesfehérvár, Rögbi edző
Négele Zalán, Székesfehérvár, Teleki Blanki Gimnázium és Ált.Isk. Testnevelő tanár
Őze László, Szabadbattyán, Általános Iskola Testnevelő tanár
Tomanóczy Tibor, Dunaújváros, Edző
Csordás Tamás, Lovasberény, Reményik Sándor Ref. Általános Iskola Testnevelő tanár
Bodor Zoltán, Agárd, Chernel István Általános Iskola és Gimnázium Testnevelő tanár
Papp Gyöngyi, Mór, Zimmermann Általános Iskola Testnevelő tanár
Virág Mária, Sárbogárd, Petőfi Sándor Gimnázium Testnevelő tanár

2014.

Szigetvári Zoltán, Székesfehérvár, Tóvárosi Általános Iskola Testnevelő tanár
Velancsics Katalin, Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium Testnevelő tanár
Kovács Gábor, Tác, Gorsium Általános Iskola Testnevelő tanár
Papp Péter, Dunaújváros, Bánki Donát Középiskola Testnevelő tanár
Trenka János, Dunaújváros, Dunaferr SE Torna Szakosztály Edző
Bernáth Gyula, Gárdony, Általános Iskola Testnevelő tanár
Tordasi Zsolt, Mór, Dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola Testnevelő tanár
Rittler Gábor, Szabadegyháza, Kossuth Lajos Általános Iskola Testnevelő tanár
Id. Favári Zoltán, Székesfehérvár
Ifj. Favári Zoltán, Csókakő

2013.

Kulman Miklós, Székesfehérvár, Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Testnevelő tanár
Gachovetz Tibor, Székesfehérvár, Gróf Széchenyi István Középiskola, Testnevelő tanár
Vargáné Képli Erzsébet, Aba, Aba Sámuel Általános Iskola, Testnevelő tanár
Harsági Zsolt, Kisláng, Tamási Áron Általános Iskola, Testnevelő tanár
Pappné Házi Éva, Dunaújváros, Vasvári Pál Általános Iskola, Testnevelő tanár
Török József, Dunaújváros, Asztalitenisz edző
Auer Gábor, Adony, Szent István Általános Iskola és AMI, Testnevelő tanár
Krúdyné Kaposvári Ágnes, Vál, Általános Iskola, Testnevelő tanár
Varga Attila, Velence, Zöldliget Általános Iskola, Testnevelő tanár
Négele Gabriella, Mór, Petőfi Sándor Általános Iskola, Testnevelő tanár
Krakóczki Gyula, Dég, Dr. Kovács Pál Általános Iskola és AMI, Testnevelő tanár

2012.

Sándorfi Gergely, Székesfehérvár, Tolnai Utcai Általános Iskola Testnevelő tanár
Pálinkás János, Székesfehérvár, Árpád Szakképző Iskola Testnevelő tanár
Őze Tibor, Enying, Herceg Batthyány Fülöp Általános Iskola Testnevelő tanár
Rácz Katalin, Polgárdi, Széchenyi István Általános Iskola Testnevelő tanár
Paczolai Györgyi, Dunaújváros, Úszóedző
Kókai Dávid, Ráckeresztúr, Petőfi Sándor Általános Iskola Testnevelő tanár
Szabó Lajos, Felcsút, Endresz György Általános Iskola Testnevelő tanár
Winklerné Paulik Erzsébet, Agárd, Chernel István Általános Iskola és Gimnázium Testnevelő tanár
Molnár Mihály, Mór, Móri Úszó Egyesület Úszóoktató
Rittler Gábor, Szabadegyháza, Kossuth Lajos Általános Iskola Testnevelő tanár

2011.

Czinege Katalin Velence, Általános Iskola és Speciális Szakiskola, Testnevelő tanár
Botyánszkiné Tóth Ildikó, Székesfehérvár, Tóvárosi Általános Iskola, Testnevelő tanár
Kádár Miklós, Székesfehérvár, Kodolányi János Középiskola, Testnevelő tanár
Sajtos József, Seregélyesi Közoktatási Központ, Iskolaigazgató
Szemenyei István, Dunaújváros, Rudas Közgazdasági Szakközépiskola, Iskolaigazgató
Ádám László, Pusztaszabolcs, József Attila Általános Iskola, Testnevelő tanár
Bergendi-Bárd Barbara, Bicske, Csokonai Általános Iskola, Testnevelő tanár
Perjés Andrásné, Kápolnásnyék, Vörösmarty M. Általános Iskola és Gimnázium, Testnevelő tanár
Gombásné Kada Tímea, Mór, Táncsics Mihály Gimnázium, Testnevelő tanár
Orgován Erzsébet, Mór, Petőfi Sándor Általános Iskola, Testnevelő tanár
Németh Mária, Sárszentmiklósi Általános Iskola, Testnevelő tanár

2010.

Gáncs József, Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
Homoki Katalin, Arany János Ált.Iskola és Spec. Szakiskola, Székesfehérvár
Király Lászlóné, Széchenyi István Általános Iskola, Polgárdi
Varga Lászlóné, nyugdíjas, Dunaújváros
Schneider László, Karate edző, Dunaújváros
Auer-Németh Ildikó, Szent István Általános Iskola, Adony
Krúdy Péter, Általános Iskola, Vál
Czéczei János, Chernel I. Általános Iskola és Gimnázium, Agárd
Kulcsár Eszter, Általános Iskola, Bodajk
Bencze Zsolt, Általános Iskola, Dég
Mózer Edit, Tóparti Gimnázium, Székesfehérvár

2009.

Györökné Meizer Anna, Németh László Általános Iskola, Székesfehérvár
Bernáth István, Árpád Szakképző Iskola, Székesfehérvár
Megyeriné Tóth Gabriella, Herceg Batthyány Fülöp Gimn. és Ált.Iskola, Enying
Kasó Lászlóné, Aba Sámuel Általános Iskola, Aba
Liszi Ferenc, nyugdíjas testnevelő tanár, Dunaújváros
Orbán László, Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
Boromiszáné Gelencsér Erika, Kossuth Lajos Általános Iskola, Nagyvenyim
S. Molnár Gyuláné, Gróf Esterházy Móric Általános Iskola, Csákvár
Almádi István, Általános Iskola, Bodajk
Dr. Mohosné Pécsváradi Gyöngyi, Dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola, Mór
Killer Gáborné, Mészöly Géza Általános Iskola, Sárbogárd

2008.

Zsombók András, Fejér Megyei Természetbarát Szövetség, Velence
Bódis Lajos, Fejér Megyei Természetbarát Szövetség, Jenő
Kárpáti Zoltán, Hétvezér Általános Iskola, Székesfehérvár
Schermann László, Vasvári Pál Gimnázium, Székesfehérvár
Hortobágyi Ferenc, Teleki Blanka Gimnázium, Székesfehérvár
Szabó Anikó, Arany J. Ált.Iskola és Spec. Szakiskola, Székesfehérvár
Gróf Erzsébet, Herceg Batthyány Fülöp Gimn. és Általános Iskola, Enying
Szepessyné Azari Éva, Arany J. Általános Iskola, Dunaújváros
Sárköziné Székelyi Ildikó, nyugdíjas sportszervező, DAC alapító elnöke, Dunaújváros
Czéczei János, Chernel I. Általános Iskola és Gimnázium, Agárd
Szalay Béla, Általános Iskola, Bakonycsernye
Rajos Zoltán, Zimmermann Általános Iskola, Mór
Mohácsi András, Általános Iskola, Alap
Csákvári György, nyugdíjas testnevelő tanár, iskola igazgató, Vajta

2007.

Balázs József, Fejér Megyei Természetbarát Szövetség, Bicske
Pokrovenszki Lászlóné, Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
Listár Ferenc, nyugdíjas testnevelő tanár, Székesfehérvár
Jámborházi Árpádné, Ezredéves Készségfejlesztő Óvoda, Ált.Iskola, Székesfehérvár
Pekács Jánosné, Általános Iskola, Soponya
Takács Józsefné, Szilágyi E. Általános Iskola, Dunaújváros
Horváth István, Rudas Közg. Szakközépiskola, Szakiskola és Koll., Dunaújváros
Horváth Judit, Fekete István Általános Iskola, Kulcs
Csörgöl Lajos, nyugdíjas testnevelő tanár, Bicske
Hausel Béla, Vörösmarty M.Általános Iskola és Középiskola, Kápolnásnyék
Pisch Róbertné, Dr.Zimmermann Á. Általános Iskola, Mór
Gerse Ferenc, Általános Iskola, Sárszentágota

2006.

Bernát Jánosné, II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Székesfehérvár
Lővei Mária, Széna téri Általános Iskola, Székesfehérvár
Molnár János, Árpád Szakképző Iskola, Székesfehérvár
Harasztos István, Speciális Szakiskola, Martonvásár
Boér Renáta, Általános Iskola, Enying
Ruffing Péter, Dózsa György Általános Iskola, Dunaújváros
Jeszenői Endre, Széchenyi Gimnázium, Dunaújváros
Jankyné Kővári Csilla, Általános Iskola, Csákvár
Horváth Zalán, Általános Iskola, Pázmánd
Nagy Lászlóné, Általános Iskola, Bakonycsernye
Walcz Károlyné, Zimmermann Általános Iskola, Mór
Sárköziné Kovács Katalin, Mészöly Géza Általános Iskola, Sárbogárd

2005.

Bekő Zsolt, Zentai úti Általános Iskola Székesfehérvár
Barabás Zsoltné, Bugát P.Középiskola Székesfehérvár
Boromiszáné Máté Ágnes, Móra F.Általános Iskola Dunaújváros
Zámbó Tibor, Németh L.Általános Iskola Mezőszilas
Orbánné Bodonyi Gyöngyi, Arany J.Általános Iskola Dunaújváros
Szloboda Zoltán, Rosti P.Gimnázium Dunaújváros
Benkéné Juhász Márta, Széchenyi Zs.Általános Iskola Baracs
Bernáth Gyula, Általános Iskola Gárdony
Kurkó György, Dr.Zimmermann Általános Iskola Mór
Tóth Zoltán, Szent István Általános Iskola Sárbogárd
Lukács Andrea, II.Rákóczi F.Általános Iskola Székesfehérvár
Lugosiné Neumann Márta, Arany J.Általános Iskola Székesfehérvár
Orsovai Judit, Fejér Megyei Diáksport Egyesület titkára

2004.

Völgyi Sándorné, Széna téri Általános Iskola, Székesfehérvár
Sió Attila, Tóparti Gimnázium, Székesfehérvár
Dr. Szűcs Ferencné, Általános Iskola, Kisláng
Juhász Brigitta, Vasvári P. Általános Iskola, Dunaújváros
Antal Rózsa, Széchenyi Gimnázium, Dunaújváros
Kiss Józsefné, Általános Iskola, Rácalmás
Nádori László, Általános Iskola, Csákvár
Perjés András, Általános Iskola és Középiskola, Kápolnásnyék
Gombás Szabolcs, Radnóti M. Általános Iskola, Mór
Bencze Zsolt, Általános Iskola, Dég
Sajtos József, Általános Iskola, Seregélyes
Törzsök Imréné, Általános Iskola, Kincsesbánya

2003.

Schütz Tamás, Kossuth L. Általános Iskola, Székesfehérvár
Majorné Szloboda Mária, Vasvári P. Gimnázium, Székesfehérvár
Fazekas Zsuzsa, Általános Iskola, Szabadbattyán
Gaálné Pásztorka Anna, Gárdonyi G. Általános Iskola, Dunaújváros
Pappné Házi Éva, Vasvári P. Általános Iskola, Dunaújváros
Kiss József, Általános Iskola, Rácalmás
Óvári Zsolt, Általános Iskola, Alcsútdoboz
Szabó Balázs, Általános Iskola és Középiskola, Kápolnásnyék
Mihucza Tibor, Általános Iskola, Bakonycsernye
Sárközi László, nyugdíjas isk.ig., testnev.tanár, Sárbogárd
Bükiné Törő Ágnes, Tatay S. Középiskola, Székesfehérvár
Südy Péter, Teleki B. Gimnázium, Székesfehérvár
Barabás László

2002.

Fésűs Irén, Vörösmarty Általános Iskola, Székesfehérvár
Tarr Péter, Vörösmarty M. SZKI, Székesfehérvár
Ács Lajos, Általános Iskola, Csősz
Varga Lászlóné, Móra F. Általános Iskola, Dunaújváros
Lengyel László, Vasvári P. Általános Iskola, Dunaújváros
Szabóné Vida Andrea, Általános Iskola, Nagykarácsony
Nyigri Gyuláné, Általános Iskola, Csákvár
Tóth István, Chernel I. Ált.Isk. és Gimnázium, Agárd
Bihari Róbert, Általános Iskola, Bakonycsernye
Varga Gábor, Általános Iskola, Cece
Keresztesi Erzsébet, Általános Iskola, Csabdi
Nagy Lajos, Németh L. Ált. Iskola, Székesfehérvár

2001.

Bernáth Valéria, Székesfehérvár
Wunderlich István, Székesfehérvár
Németh Ferenc, Kisláng
Paszternák László, Dunaújváros
Markovics Mária, Dunaújváros
Fehér Tamás, Ercsi
Szolnokiné Katona Magdolna, Bicske
Marosánné Dr. Gáti Gabriella, Kápolnásnyék
Tóth Gáborné, Mór
Szántó Gáspár, Sárbogárd
Sinka Gyula, Székesfehérvár
Keszte Jánosné, Kincsesbánya

2000.

Kárpáti Zoltán, Székesfehérvár
Varga Tamás, Székesfehérvár
Kis Károly, Iszkaszentgyörgy
Molnárné Sas Magdolna, Dunaújváros
Török József, Dunaújváros
Orthné Horváth Mariann, Adony
Dr. Soltész Józsefné, Bicske
Kocsis Jenő, Martonvásár
Skobrák László, Mór
Tiringer Mihály, Mezőszilas
Házi Éva, Székesfehérvár
Somos Béla, Székesfehérvár

1999.

Varvasovszki József, Székesfehérvár
Lakos Imréné, Székesfehérvár
Wunderlichné Devecseri Gabriella, Székesfehérvár
Barabás Zsoltné, Székesfehérvár
Szentirmainé Kertész Ágnes, Soponya
Egressyné Liszkai Erzsébet, Dunaújváros
Liszi Ferenc, Dunaújváros
Ősz Imréné, Iváncsa
Szolnokiné Katona Magdolna, Bicske
Perjés Andrásné, Kápolnásnyék
Udvardy Béla, Mór
Rittler Gábor, Szabadegyháza

1998.

Kardos Gáborné, Zichyújfalu
Németh Pál, Sárbogárd
Nagy Sándor, Székesfehérvár
Schermann Ágnes, Székesfehérvár
Slett Csaba, Polgárdi
Tóth Géza, Dunaújváros
Jeszenői Endre, Dunaújváros
Dálnoki István, Nagyvenyim
Perjés András, Kápolnásnyék
Bánkuti Szilvia, Mór
Tóth Imre, Nagylók
Nagy Gyula
Táborosiné Bihari Mária
Buza László
Fellegi Tibor
Minárovics István
Simon Zoltán
Zsakay Kálmán
Horváth Ferencné
Barabás Lászlóné
Erdős Lászlóné

1997.

Fodor Tamás, Székesfehérvár
Steurer Ferencné, Székesfehérvár
Őze László, Szabadbattyán
Horváth Lászlóné, Dunaújváros
Sólyomváriné Szuprics Ágnes, Dunaújváros
Kovács Tiborné, Perkáta
Winklerné Paulik Erzsébet, Agárd
Walczer Gábor, Mór
Pálkovács Tibor, Hantos
Kardos Gáborné, Zichyújfalu
Kisvári Gyula, Csabdi
Schermann Ede, Székesfehérvár

1996.

Halász Géza, Székesfehérvár
Borostyán Lajos, Székesfehérvár
Pék Béla, Sárszentmihály
Fehér Tamás, Ercsi
Kréter Béláné, Dunaújváros
Dankó Gyula, Dunaújváros
Szalma János, Csákvár
Ódor Károly, Zichyújfalu
Török Imre, Mór
Plank Rudolf, Alap

1995.

Ács Péter, Székesfehérvár
Hetyey György, Székesfehérvár
Ruffing Péter, Dunaújváros
Molnár Ferenc, Dunaújváros
Pálmai Ferenc, Nagyvenyim
Csörgöl Lajos, Bicske
György László, Gárdony
Lugosi Zoltán, Mór
Sárköziné Kovács Katalin, Sárbogárd
Lébényi Sándor, Lepsény
Magony Tamás
Török Kálmán

1994.

Farkas Andrea, Székesfehérvár
Gáncs József, Székesfehérvár
Jaczó Jenő, Székesfehérvár
Kürti Csaba, Székesfehérvár
Karkóné Lukácsy Marianna, Seregélyes
Takács István, Zámoly
Tóth Tiborné, Dunaújváros
Papp Sándor, Dunaújváros
Szabó Ferencné, Dunaújváros
Gréts Károlyné, Dunaújváros
Kiss Zoltánné, Nagyvenyim
Pfeffermann Gyula, Pusztaszabolcs
Végh Rozália, Bicske
Szabó Lajos, Felcsút
Lábadi Zoltán, Zichyújfalu
Tóthné Török Klára, Gárdony
Rigó Sándor, Bodajk
Zsipi Gyula, Bakonycsernye
Steitz Ádám, Sárbogárd
Balázs Sándorné, Sárbogárd

1993.

Pokrovenszki László, Székesfehérvár
Bogár Pál, Székesfehérvár
Gyurkovits Mária, Székesfehérvár
Szabó József, Seregélyes
Lukszics Ernő, Polgárdi
Kukucska Károly, Enying
Jakabné Józsa Klára, Dunaújváros
Nyikos Árpád, Dunaújváros
Szloboda Lajos, Dunaújváros
Meggyes László, Baracs
Kútvölgyi István, Szár
Jónyer Miklós, Agárd
Kiss Zoltán, Martonvásár
Kiszely Imréné, Csókakő
Almádi István, Bodajk
Sárközi László, Sárbogárd
Bruzsa Miklós, Sárbogárd


vissza nyomtatás